“Thaçi po tenton përçarjen e Albinit dhe Glaukit”

Anëtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, gjatë një emisioni televiziv foli për akuzat e Presidentit Hashim Thaçi ndaj Lëvizjes Vetëvendosje.

Ajo tha se Presidenti Thaçi ka kohë që po përpiqet të ndajë Lëvizjen Vetëvendosje me akuzat që po bën në media.

“Presidenti Thaçi ka humbur rrugën e tij dhe vazhdon me sulme dhe shpifje të tilla të paqëndrueshme kundër Lëvizjes Vetëvendosje, ai përpiqet ose të ndajë Vetëvendosjen ose të ndajë Albin dhe Glauk”, deklaroi Haxhiu.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close