Mushkolaj: Isa Mustafa po iu bën presion publik organeve të drejtësisë

Analisti politik, Imer Mushkolaj shkruan se kryetari i LDK-së, Isa Mustafa nuk po e lë gjyqësorin të bëjë punën e vet.
Mushkolaj thotë se Mustafa po bën presion publik mbi gjyqësorin dhe shkon kundër Prokurorisë Themelore në Pejë dhe kërkon që çështja e nënkryetarit të partisë të trajtohet nga Prokuroria Speciale, raporton Gazeta Blic.

Ky është postimi i tij i plotë:

Në vend që t'i lë organet e drejtësisë ta kryejnë punën e vet, kryetari i LDK'së del kundër Prokurorisë Themelore në…

Gepostet von Imer A. Mushkolaj am Sonntag, 11. Oktober 2020

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close