Vjosa Osmani e “shfryn” mllefin s’lë gjë pa thënë për Mustafën

Isa Mustafa iu përgjigj kritikave të Vjosa Osmanit ndaj Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Avdullah Hotit sot, në një intervistë për Gazetën Express, duke thënë se Vjosa Osmani është një kopje e Kurtit, i cili gjithashtu humbi zgjedhjet e 6 Tetorit.

Pas kësaj interviste të Mustafës, ishte i menjëhershëm reagimi i Kryetares së Kuvendit, e cila thotë se lideri i LDK-së është njeri i njohur për ndryshim të qëndrimeve dhe tregti në parim.

Postimi i plotë:

Gjithçka mund të gjesh tek Isa Mustafa si tipar: mashtrimin, devijimin, ndryshimin e qëndrimeve sa hap e mbyllë sytë,…

Gepostet von Vjosa R. Osmani am Dienstag, 6. Oktober 2020

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close