Tragjedia në Novi-Pazar, kjo është gjendja e baxhanakut të pronarit të “Selo Tours”-it

Mbrëmë në Novi- Pazar në rrethana të paqarta është vrarë pronari i kompanisë “Selo Tours”, Selatin Janova, derisa raportohet se ka mbetur i plagosur baxhanaku i tij.

Siç raporton televizioni serb A1 tv, personi i plagosur është me inicialet J.P dhe është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Novi-Pazarit me një plagë në këmbë dhe se është jashtë rrezikut për jetën.

“Një burrë me inicialet J.P është dërguar në Departamentin e Kirurgjisë me një plagë në këmbë dhe i janë bërë analizat e duhura. Ai është jashtë rrezikut për jetën”, i është thënë këtij televizioni për gjendjen shëndetësore, derisa ende nuk dihet autori që ka shtënë.

Dëshmitarët në vendin e ngjarjes i kanë thënë A1-shit se janë dëgjuar shumë të shtëna.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close