Beatrix Ramosaj flet për problemet me gjumin: Dëgjoj zëra demonësh dhe ndjej një prani të errët

Këngëtarja e famshme shqiptare, Beatrix Ramosaj, ishte e hapur me fansat e saj në korrik 2019, ku rrëfeu se si gjatë një nate vere përjetoi paralizë të gjumit.

Duke e theksuar atë si një nga ndjenjat më të këqija, këngëtarja Ramosaj vazhdon të theksojë se ende nuk e bën rehat të flejë.

Në disa postime të fundit në rrjetet sociale, Beatrix u ka rrëfyer fansave me shqetësim, se si gjatë natës dëgjon zëra të çuditshëm.


“Unë jam shumë i zemëruar, kam pasur probleme me gjumin për javë të tëra. Unë nuk kam përjetuar paralizë të gjumit për muaj, por çdo natë vazhdon të jetë një luftë. Unë jam përpjekur të shmang gjumin në shpinë për shkak të paralizës së gjumit. Gjëja më e keqe që më ka ndodhur ndonjëherë! Arrita në një pikë ku fillova të filloja të mbuloja fytyrën, përndryshe nuk mund të përballesha me të “, rrëfeu fillimisht këngëtari nga Podujeva.

I njëjti më pas publikoi një postim tjetër në InstaStory, duke treguar zërat e çuditshëm që ajo vazhdon të dëgjojë në gjumë, të cilat sigurisht lidhen me ankthin dhe stresin.

 

“Nuk e dija që njerëzit e tjerë e panë burrin me kapelë gjatë paralizës së gjumit dhe tani jam përsëri i frikësuar. E pashë herën e parë dhe pastaj jo më. Natën e kaluar fillova të dëgjoja zëra jashtëtokësorë.” Unë e kam provuar atë disa herë dhe dëgjimi i zërave të demonëve dhe ndjenja e një pranie të errët është vetëm një pjesë e saj, “përfundoi Beatrix.

Pavarësisht të gjithave, ajo ka gjetur një mbështetje të madhe nga fansat e saj, të cilët i kanë uruar që këqija të tilla të mos jenë sa më pak nga tani e tutje. / Telegrafi /

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close