Zëdhënësi i VV-së ka një pyetje për Hotin, cila është ajo?

Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje Përparim Kryeziu i drejtoi një pyetje publike Kryeministrit, Avdullah Hoti, pas deklaratës së Presidentit Trump se liderët e Kosovës dhe Serbisë ishin përqafuar në Zyrën Ovale.

“Pyetjet publike për z.” Hoti: A mund të mohojë ose konfirmojë se ai dhe Vuçiç u përqafuan në Zyrën Ovale të Shtëpisë së Bardhë me rastin e nënshkrimit të zotimeve të 4 shtatorit? “, Shkruajti Kryeziu në Facebook.

Kujtojmë që dje Presidenti i SHBA Donald Trump, gjatë një tubimi elektoral tha se udhëheqësit e Kosovës dhe Serbisë pasi arritën një marrëveshje u përqafuan në Zyrën Ovale dhe se ishte një gjë e bukur për tu parë.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close