PËRFUNDON INTERVISTIMI I ÇEKUT NË HAGË – FLET AVOKATI I TIJ

Ka përfunduar intervista e ish komandantit të Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Agim Çeku, në Prokurorinë e Specializuar në Hagë, raporton Insajderi.

Lajmi për përfundimin e intervistës së tij u konfirmua nga avokati i Çekut, Artan Qerkini.

“Z. Çeku u paraqit para Prokurorit sot më 28.09.2020. Intervista e tij ka mbaruar. Kjo është gjithçka që unë mund t’ju them për momentin”, tha Qerkini.

Ceku sot bëri paraqitjen e tij të parë para Prokurorit të Specializuar dhe u intervistua si i dyshuar. /Insajderi.com

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close