“Eskalon” Geci ndaj LDK-së, ja ku e kanë sjellë partinë e Ibrahim Rugovës – përmend Thaçin e Mustafën

Ish aktivisti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Halil Geci, përmes një postimi të publikuar në Facebook, shkruan se dikur ishte nder dhe privilegj të ishe anëtar i thjeshtë i LDK-së.

Ndërsa, sipas tij, tani është krejt ndryshe. Ai mendon se tani t’i thuash dikujt që jam në LDK është turp.

Ndër të tjera, Geci është kritik ndaj qeverisë Hoti, ku shkruan se Thaçi dhe Mustafa kanë formuar koalicionin aktual me Beogradin së bashku.

Dikur ka qen nderë dhe privilegj të jesh antarë i thjesht i LDK-s.Sot ti thuash dikujt jam në LDK e ndjenë për turp…

Gepostet von Halil Geci am Sonntag, 27. September 2020

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close