Vjosa Osmani tregon cila është data më romantike e jetës së saj

E ftuar në një intervistë, Vjosa Osmani erdhi me një frymë krejt tjetër nga ajo që jemi mësuar ta shohim.

Jo si gruaja e hekurt e politikës dhe as si vendimmarrëse e njerëzve, por si një grua që ndau disa detaje më intime të jetës së saj.

Ajo ishte e ftuar në rubrikën e re të Prive, “5 datat”, ku foli për ditët e saj më të rëndësishme në jetë.

Osmani e përshkruan 3 shtatorin si një nga ditët më të veçanta për të dhe burrin e saj, dhe nuk është data e kurorëzimit.

Ndiqni të plotë në videon më poshtë.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close