GJYKATA MERR VENDIM PËR RASTIN E FJOLLA MORINËS

Gjykata e Kukësit vendosi ta lërë në arrest shtëpie Fjolla Morinën.

Këngëtarja u kap disa ditë më parë në Morinë, pasi autoritetet gjetën një pistoletë në çantën e saj.

Për dy personat e tjerë që ishin në automjet me të, Gjykata e Kukësit vendosi arrest me burg për 30 ditë, deri në përfundim të hetimit, raporton tvklan.al

Këngëtarja pretendoi se ishte shtatzënë, por jehona e dytë zbuloi se në fakt kjo nuk ishte e vërtetë.

Avokati i Morinës i tha gjyqtarit se arma e gjetur në çantën e klientit të saj ishte një snajper dhe një çakmak. / Insajderi.org

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close