Halil Geci tregohet i ashpër: Ja marrëveshjet e fshehta të treshes Thaçi, Rama dhe Vuçiq

Anëtari dhe aktivisti i LDK-së Halil Geci ka kritikuar ashpër presidentin e Kosovës Hashim Thaçi, kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe presidentin serb Aleksandar Vuçiç.

Geci përmes një postimi në Facebook, thotë se marrëveshjet sekrete të kësaj treshe po implementohen.

Aktivisti i LDK-së, në artikullin e tij, kritikoi edhe Isa Mustafën, i cili kundërshtoi minishengen.

Sipas Gecit, Mustafa dhe Hoti e quajtën projektin një Jugosllavi të re, por më vonë ranë dakord për të.

Majde Geci gjithashtu kujtoi kohën e Rrahman Morinës, duke krahasuar marrëveshjen e Minishengen me këtë.

A po zbatohen marrëveshjet e fshehta të Viçiçit Hashimit dhe Kristaçit pik për pikë…!Shqetësimet e kuvendarve të…

Gepostet von Halil Geci am Donnerstag, 17. September 2020

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close