Letra e fundit e Adem Mikullovcit drejtuar Leze Qenës për vdekjen!

Sot të gjithë u zgjuam me lajmin e trishtuar të vdekjes së aktorit dhe ish-deputetit Adem Mikullovci.

Pas një periudhe problemesh shëndetësore, zemra e Mikullovcit pushoi së rrahuri pas mesnate, duke lënë të pikëlluar të gjithë ata që e donin artin dhe veprimtarinë e tij.

Aktori Mikullovci gjithnjë kishte ngjallur emocione, madje edhe me lapsin e tij.

Ai bëri të njëjtën gjë disa muaj më parë kur kolegu i tij i vjetër Leze Qena u nda nga jeta, ku, ndër të tjera, ai tha se “ai nuk qau pa ardhur tek ju [Muharrem dhe Lezen Qena në botën tjetër]”.

Përkushtimi ishte shumë emocionues dhe i plotë, po e kujtojmë më poshtë. /Prive.al

 

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close