Mohoi të ketë bërë ndërhyrje në fytyrë, klinika estetike i reagon Arbenitës: Nuk publikojmë foto false

Disa ditë më parë, një klinikë estetike ruse ndau në Instagram një fotografi të modeles Arbenita Ismajli para dhe pas, duke deklaruar se ka bërë ndërhyrje në fytyrë.

Megjithëkëtë, e dashura e Feros e kishte mohuar një gjë të tillë, duke u shprehur se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Pavarësisht kësaj, klinika në fjalë së fundmi i është përgjigjur ndjekësve në opsionin ‘pyetje – përgjigje’, derisa një prej tyre kishte të bënte me 22 vjeçaren shqiptare.

“A postoni fotografi të dikujt që nuk ka qenë në klinikën tuaj? Arbenita Ismajli thotë se fotot e saj janë false?”, ka thënë një ndjekës.

Klinika shton se Arbenita ka kryer ndërhyrje dhe përgjigja e tyre ishte, “Nuk postoj foto të rreme, vetëm ato që i bëj vetë”.

Sido që të jetë, një reagim lidhur me këtë nuk është bërë akoma nga modelja shqiptare.

Arbenita përndryshe është duke korrur suksese të mëdha në fushën e saj dhe njëherësh po e shijon në masë të madhe lidhjen me reperin, Fero. /Telegrafi/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close