Video e plotë e Vuçiqit para mediave serbe pas marrëveshjes: “Fituam në ShBA”

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti dhe presidenti serb Aleksandër Vuçiç nënshkruajtën një marrëveshje me presidentin e SHBA-së Donald Trump mbi normalizimin e marrëdhënieve ekonomike në Shtëpinë e Bardhë.

Në një deklarat për media Vucic numron shumë benifite të Serbis pas marrveshjes “Fituam gjithqkanë ShBA, Kosova nuk përfiton asgjë”.

Për më shumë ndiqeni videon e përkthyer në shqip.

Deklarata e plotë e Vuçiqit para mediave serbe pas marrëveshjes: “Fituam në ShBA”

Gepostet von Gazeta Infokus am Samstag, 5. September 2020

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close