Si e kundërshtonin Mini-Schengenin Ballkanik Hoti dhe Haradinaj? (VIDEO)

Kryeminsitri Avdullah Hoti më herët kishte qenë kundër idesë së Mini-Schengenit Ballkanik.

Por, atë e pranoi në Washnigton, njofton Klan Kosova.

Përveç tij, kundër ishte edhe ish-kryeministri Ramush Haradinaj që tash është partner i Hotit.

Shikoni deklaratat e ashpëra tyre kur u fliste për mini shengenin gjatë qeverisjes Kurti.

Kronikë e përgaditur nga nga Rina Mujku /klan kosova

 

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close