‘Analiza’ e Kurtit: Dëm, turp e rrezik.

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti me anë të një statusi në llogarinë e tij në Facebook, ka komentuar marrëveshjen e nënshkruar mes Kosovës dhe Serbisë, në Uashington.

Kurti, ka përmendur faktin se krimet e dëmet gjatë luftës, borxhi që na e ka Serbia, u shpërfill a harrua nga delegacioni i Kosovës.

Fushata zgjedhore në ShBA po vazhdon. Mbrëmë, në praninë e Presidentit Trump, kryeministri i paligjshëm i Kosovës dhe…

Gepostet von Albin Kurti am Samstag, 5. September 2020

 

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close