Pas ndarjes, ish-bashkëshortja i kërkon reperit të njohur 2 milionë dollar në muaj

Gruaja e Dr. Dre , Nicole Young , thuhet se po kërkon pothuajse 2 milionë dollarë në muaj si ndihmë të përkohshme bashkëshortore.

Ajo dhe reperi, 55, njoftuan ndarjen e tyre në qershor dhe Young, 50 vjeç, ka paraqitur dokumente të reja që kërkojnë pagimin me shtatë shifra, sipas një raporti nga TMZ.

Gjithashtu raportohet se Young po kërkon 5 milionë dollarë tarifa ligjore. Përgjigjet për të dy palët nuk e kthyen menjëherë kërkesën e Fox News për koment.

Dre, emri i vërtet i të cilit është Andre Romelle Young, dhe gruaja e tij ishin të martuar për 24 vjet dhe kanë dy fëmijë së bashku: djali, Truice, 23 vjeç dhe vajza, Truly , 19. Meqenëse të dy janë të rritur, nuk kërkohet mbështetje e fëmijëve në bisedimet e ndara.

SANTA MONICA, CA – OCTOBER 11: (L-R) Dr. Dre and Nicole Young attend the City of Hope Spirit of Life Gala 2018 at Barker Hangar on October 11, 2018 in Santa Monica, California. (Photo by Michael Kovac/Getty Images for The Prisoner Wine Company)
Forbes ka vlerësuar pasuria e fituesit të gjashtëfishtë të çmimit Grammy është 800 milionë dollarë./Indeksonline/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close