Te PSG tre futbollistë të infektuar me Covid-19, mes tyre edhe Neymar

Angel Di Maria, Leandro Paredes dhe Neymar Juniore janë tre futbollistët e infektuar me koronavirus te Paris Saint-Germain.

Tre futbollistët ishin në pushim në vendin e njëjtë.

Treshja kaloi pushimet në Ibiza të Spanjës pas humbjes në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Bayern Munich.

Di Maria, Paredes dhe Neymar do ta humbin ndeshjen hapëse të sezonit të ri të Ligue 1 kundër Lens më 10 shtator, pasi veçse kanë filluar karantinimin.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close