Melinda Ademi sqaron të vërtetën rreth këngës së re e cila u cilësua si ‘diss’ ndaj Getinjos dhe Feros

Dy ditë më parë Gjiko dhe Melinda Ademi lansuan projektin e ri të titulluar “X5”, shkruan GazetaBlic.

Një këngë mjaft ritmike, por që teksti i saj nga një pjesë e madhe e publikut u cilësua si ‘diss’.

Madje shumë e komentuan se një pjesë e tekstit të Melindës iu ‘dedikua’ Getinjos.

Por, tani këngëtarja ka bërë një sqarim, ku ka thënë se ky projekt nuk është ‘diss’ ndaj askujt.

“Kisha dasht me sqaru që kënga X5 nuk është diss ndaj askujt. Nuk ka nevojë me u keqkuptu asgjë mes rreshtave të këngës. Paqe dhe suksese për të gjithë”, ka shkruar Melinda./GazetaBlic/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close