Werder Bremen lejon Milot Rashicën të luaj kundër Moldavisë,por..!

Werder Bremen ka dalur me njoftim zyrtar. Skuadra gjermane e ka lejuar Milot Rashicën të luaj për Kosovën në ndeshjen e parë kualifikuese ndaj Moldavisë.

Por, Bremen nuk e ka lejuar yllin kosovar që të jetë edhe në ndeshjen tjetër, atë ndaj Greqisë.

Megjithatë ky është lajm i mirë për Kosovën pas mungesës së konfirmuar të Muriqit, dhe prania e Rashicës do të jetë një armë e fort për Challandes./Indeksonline/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close