Kurti: Qeveria koti dhe lidhja aspak demokratike në pushtet, pandemia e Kosovës

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar për statistikat e fundit në të cilën Kosova doli e para me numrin më të madh të vdekjeve në një milion banorë nga COVID-19.

Në një shkrim në Facebook ka thënë se partitë e koalicionit bashkë-qeverisës po cenojnë edhe shëndetin publik.

La gestion macabre Raportimet vizuele nga dy medie ndërkombëtare e ilustrojnë qartë kontrastin në menaxhimin e…

Gepostet von Albin Kurti am Samstag, 29. August 2020

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close