KJO ËSHTË MEGI POJANI, FEMRA QË ÇDO MASHKULL DO E ËNDËRRONTE

Megi Pojani është ndër modelet më të bukura dhe tejet elegante.

Ajo shquhet për tiparet karakteristike që ka e madje për ngjajshmërinë që ka me yllin botëror, Kim Kardashian.

Përveç linjave trupore perfekte ajo ka edhe një pamje të mrekullueshme.

Megi Pojani është aktore, showgirl dhe një nga blogeret më të famshme shqiptare, e ndjekur nga mijëra njerëz në rrjete sociale.

Megi, shpërblen fansat përmes fotove që publikon kohë pas kohe, e ku e reklamon gjithë bukuria e saj.

Sjellim një galeri fotosh pikante të bukuroshes që së fundi ishte pjesë e panelit vlerësues në spektaklin “Jeho”.

Joshëse, sensuale dhe tejet e gjallë si natyrë, Pojani me të shpejtë është ngjitur në krye të listes së femrave që tërheqin shumë vëmendje.

Këto imazhe tregojnë linajat bombastike që ka modelja e që padyshim duket tejet ‘hot’ dhe joshëse.

Ndryshe Megi është e pasionuar pas televizionit, e cila është duke e ndjekur edhe gazetarinë.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close