Messi thyen rekord në rrjetet sociale, ja sa milionë postime për të në oret e fundit

Letra dërguar Barcelonës e Lionel Messit ka qenë tema kryesore dje në mbrëmje në mediat ndërkombëtare.

Ylli argjentinas ka kërkuar largimin nga Camp Nou dhe menjëherë është mbledhur bordi i klubit për ta diskutuar këtë kërkesë, shkruan Indeksonline.

Rrjetet sociale, në veçanti Twitter ka qenë i mbushur me postime ku është përmendur emri i gjashtë herë kampionit të Botës.

Emri Messi është përmendur në mbi 10 milionë postime që janë publikuar në Twitter.

Ky është një rekord në këtë rrjet social. /IndeksOnline/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close