Lutfi Haziri i përgjigjet Ramush Haradinajt: Zgjedhja e Presidentit kalon nëpër zyrat e LDK-së

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri i është përgjigjur kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, rreth zgjedhjes së Presidentit, shkruan Gazeta Blic.

Në një shkrim në Facebook, Haziri ka riktheksuar se zgjedhja e Presidentit kalon nëpër zyret e LDK-së

Ai ka shtuar se President do të zgjidhet ai që e përfaqëson unitetin e popullit.

Shkrimi i plotë nga Lutfi Haziri:

Zgjedhja e Presidentit kalon nëpër zyrat e LDK’së. Ashtu siç kaloi edhe zgjedhja e Kryeministrit dhe Kryetares së Kuvendit…Kur bëhet kështu, dihet kush bëhet President. Ai që përfaqëson unitetin e popullit. Vazhdojmë…

Zgjedhja e Presidentit kalon nëpër zyrat e LDK’së. Ashtu siç kaloi edhe zgjedhja e Kryeministrit dhe Kryetares së…

Gepostet von Lutfi Haziri am Montag, 24. August 2020

 

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close