Koeman i pamëshirshëm, largon katër super lojtarë nga Barcelona!

Gazetari i njohur spanjoll, Alfredo Martinez ka njoftuar për disa largime të bujshme që mund të ndodhin në të ardhmen e afërt.

Sipas tij, trajneri i ri i Barcelonës, Koeman i ka njoftuar katër super lojtarëve që nuk janë në planet e tij, përcjell GazetaBlic.

Sulmuesi Luis Suarez, mesfushorët Ivan Rakitic dhe Arturo Vidal si dhe mbrojtësi Samuel Umtiti duket se nuk do të jenë më pjesë e klubit katalanas,.

“Zgjedhjet e Koeman: Luis Suarez, Rakitic, Arturo Vidal dhe Umtiti tashmë e dinë që duhet të gjejnë një ekip”, ka shkruar Martinez në faqen zyrtare./GazetaBlic/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close