E njihni vajzën në foto? Sot është një nga emrat më të komentuar në shoubiz

Modelja shqiptare ka hapur arkivat e fëmijërisë.

Arbenita Ismajli është një nga personazhet që shfrytëzon në maksimum llogarinë e saj në Instagram, me postime të shumta.
Modelja e cila është duke vepruar në Londër, së fundmi ka ndarë një imazh mjaft të ëmbël nga fëmijëria, dhe është vërtet problem ta njohësh.

Sa i përket jetës private përkundër spekulimeve të shumta, Arbenita është ende në lidhje me reperin Fero dhe çifti janë mjaft të lumtur.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close