E bujshme: Messi e Ronaldo mund të luajnë bashkë

Juventusi është futur në garë për të siguruar shërbimet e Lionel Messit. Ekipi bardhezi po monitoron situatën e argjentinasit te Barca dhe mund të hidhet në sulm për ta rrëmbyer.

Një ide e çmendur që mund të bënte bashkë dy lojtarët më të mirë të dekadës së fundit. Argjentinasi me shumë mundësi do të largohet nga spanjollët.

Gazeta “Sport” shkruan se 33-vjeçari mund të joshet më shumë nga Manchester City i Pep Guardiolës, por gjithsesi Juventusi mbetet alternativë interesante. PSG nga krahu tjetër nuk po qëndron duarkryq.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close