Gjashtë super yjet e Llapit do të luajnë për Prishtinën në ndeshjet e Europa Leagues

Ashtu si Trepça’89, edhe Llapi do t’i ndihmojë Prishtinës në garat evropiane.

Pas konfirmimit se ndeshja do të luhet, kryeqytetasit u kanë kërkuar futbollistë ekipeve të tjera, që janë treguar tejet bashkëpunuese, përcjell GazetaBlic.

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, në një prononcim për “GazetaBlic” konfirmoi kërkesën e Prishtinës dhe aprovimin e tij, që lojtarët e Llapit, Valmir Veliu, Mentor Zhdrella, Navva, Kastriot Selmani, Elvis Prençi edhe Bujar Idrizi ta ndihmojnë në garat evropiane fituesen e kupës.

/GazetaBlic/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close