Ekskluzive: Këta tre lojtarë të Trepçës 89′ priten t’i bashkohen Prishtinës për ndeshjen e Europa Leagues

Trepça’89 do ta ndihmojë Prishtinën me tre futbollistë.

Në fakt kryeqytetasit kanë kërkuar nga mitrovicasit katër lojtarë, por që minatorët kanë qenë të gatshëm t’iu ofrojnë vetëm tre, përcjell GazetaBlic.

Këtë e ka konfirmuar për GazetaBlic Sport, presidenti i klubit, Abedin Zeka.

“Po, është e vërtetë. Prishtina na ka kërkuar katër futbollistë, ne kemi mundur t’u ofrojmë vetëm tre. Bëhet fjalë për Arbnor e Ardian Mujën dhe Lissin Traoren”.

/GazetaBlic/

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close