QEVERIA HOTI PRANË RRËZIMIT

Kelmendi thërret aak, nismën dhe pdk të veprojnë sa më shpejt.

Ish-kandidati për deputet i AAK, Muhamet Kelmendi ka bërë thirrje që Avdullah Hoti dhe Skënder Hyseni mos të përfaqësojnë Kosovën në asnjë vend.

Kelmendi përmes një postimi në Facebook, ka kërkuar nga AAK-ja, Nisma dhe PDK-ja që të shprehen kundër që Avdullah Hoti të përfaqëson Kosovën.

Sipas tij, këtë mund të bëjnë edhe me prishtje të koalicionit, pasi nuk ka asgjë më të vlefshem sesa Kosova.

Thirrje!Populli shqiptar nuk duhet te lejoje Abdullah Hotin dhe Skender Hysenaj te perfaqesoj Kosoven – Dardane ne…

Gepostet von Muhamet Kelmendi am Montag, 17. August 2020

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close