Tërmet te Barcelona, të gjithë në merkato / Shpëtojnë vetëm 4 lojtarë

Humbja me Bayern Munchen me rezultatin 8-2 ishte një goditje shumë e fortë për ekipin e Barcelonës. Një tjetër dështim, një tjetër rezultat skandaloz dhe një vit pa asnjë trofe.

Drejtuesit janë nën akuzë, ndërsa presidenti Bartomeu nuk ka ndërmend të tërhiqet. Ai po bën gjithçka që të heqë përgjegjësinë nga vetja dhe ta kalojë te stafi teknik dhe lojtarët.

Setien është i larguar, por mediet spanjolle bëjnë me dije se të gjithë lojtarët janë në merkato. Shpëtojnë vetëm 4 emra që janë të paprekshëm si Messi, Ter Stegen, De Jong dhe Lenglet, të gjithë të tjerët mund të largohen.

 

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close