E FUNDIT: Tërmet te Barcelona, futbollisti pozitiv me COVID-19 para Bayern Munchen

Një lajm i befasishëm ka ardhur nga skuadra e Barcelonës. Ekipi katalanas njoftoi se mbrojtësi Samuel Umtiti ka dalë pozitiv me COVID-19 para ndeshjes së Champions League kundër Bayern Munchen.

Ekipi spanjoll doli me njoftim zyrtar ku lajmëroi se francezi doli pozitiv pas testeve të bëra ditën e enjte. Mbrojtësi nuk ka simptoma dhe është në gjendje të mirë. Ai është izoluar në shtëpi.

This website uses cookies. We may use them to evaluate site usage in order to display usage-based editorial content and advertising. For more information about cookies and, in particular, how you can opt-out of their use, please see our privacy policy. Privacy Policy

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close